درباره ما

درباره حوضچه

چگونگی کار؟ تنها کافیست تلفن خود را برداشته و یک پیامک به سامانه هوشمند حوضچه فرستاده یا از طریق شماره تماس 24 ساعته با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید تا مهندسین ما در اسرع وقت و بدون دریافت هرگوته وجهی از محل مورد نظر شما بازدید، مشاوره و نظر خود را در خصوص پروژه اعلام نمایند.
تجربه حوضچه؟ گروه حوضچه تجربه اجرای انواع پروژه های آبی اعم از تفریحی و صنعتی را داشته ومطابق میل مشتری و محل پروژه نظریه کارشناسی خود را اعلام می دارد. این به بدان معنی است که این گروه اجرای انواع استخر و جکوزی و حوضچه های پرتابل (پیش ساخته) و دائمی را در کارنامه خود داشته و بنا بر میل و سلیقه مشتری قادر به اجرای آنها نیز می باشد.
قوانین و اصول اولیه ؟ از قوانین و اصول اولیه گروه حوضچه می توان به رضایت مشتری واجرای سازه های خاص و بهینه سازی هزینه های ساخت اشاره کرد.
رضایت مشتری : رضایت مشتری اولویت اصلی این گروه بوده و ما تمام توان خود را برای رسیدن به این مهم به کار می گیریم. پشتیبانی 24 ساعته بی وقفه ما برای بهبود هرچه بیشتر روند کاری , حس ایجاد امنیت و آرامش را در دل مشتریان عزیز ایجاد می کند.
اجرای سازه های خاص: تمام تلاش مهندسین ما برای به کارگیری تکنولوژی روز دنیا بوده و از این روی با تولید سازه های جدید واحداث انواع حوضچه و استخر و ثبت اختراع آن ها در مسیر نوین بودن گام بر می دارد.
بهینه سازی هزینه ها: از اصول مهم دیگری که این گروه همواره به آن پایبند است نیز می توان به بهینه سازی هزینه ها اشاره داشت. همگام کردن نوآوری با کمترین هزینه مهم ترین هدف این مجموعه می باشد.